1. Anasayfa
  2. REHBERLİK
Trendlerdeki Yazı

BİLSEM Toplantı Tutanağı

BİLSEM Toplantı Tutanağı
0

BİLSEM Toplantı Tutanağı

BİLSEM Toplantı Tutanağı word belgesi olarak indirilebilir. Sayfanın altında yer alan indir butonunu kullanabilirsiniz. Dokümanın içeriği aşağıda paylaşılmıştır.

………………….. İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

2022/2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

BİLSEM BİLGİLENDİRME TOPLANTI TUTANAĞI

 

Toplantı Tarihi                         : 13.12.2022

Toplantı Yeri                          : Öğretmenler Odası

Toplantı Saati                          : 10.00

Toplantı No                            : 1

 

GÜNDEM MADDELERİ     :

  1. Açılış ve yoklama
  2. Bilsem kılavuzu hakkında bilgi verilmesi
  3. Bilsem Öğrenci Seçme Süreci hakkında bilgilendirme
  4. Kapanış

 

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

  1. Okul Müdürü ………………başkanlığında öğretmenler odasında toplantıya başlandı. Açılış konuşmasının ardından yoklamaya geçildi, 2.3. sınıf öğretmenleri ve rehber öğretmenlerin toplantıda hazır bulunduğu görüldü.
  2. Rehber Öğretmen …………………….., öğrencilerin genel zihinsel yetenek, resim ve müzik alanlarından yönlendirilebileceğini bu konuda gözlem formlarının dağıtıldığı belirtti. Rehber Öğretmen ……………., okulda 1, 2 ve 3. sınıf düzeylerinden her bir yetenek alanı için belirtilen her bir sınıf düzeyindeki toplam öğrenci sayısının en fazla %20’si aday gösterilebileceğini ve bir öğrencinin en fazla iki yetenek alanından aday gösterilebileceğini söyledi.
  3. Rehber Öğretmen …………….., 19-30 Aralık 2022 tarihleri arasında gözlem formlarının sisteme sınıf öğretmenleri tarafından işleneceğini, ön değerlendirme randevularının da 2-6 ocak 2023 tarihleri arasında verileceğini söyledi. Ön  değerlendirme uygulamaları genel zihinsel yetenek alanı için il tanılama sınav komisyonları tarafından belirlenen uygulama merkezlerinde tablet bilgisayarlar üzerinden, resim ve müzik yetenek alanları için ise öğrencilerin kayıtlı bulundukları okullarda elektronik ortamda 14 Ocak – 09 Nisan 2023 tarihleri arasında yapılacağı ifade edildi.

 

İNDİR

 

Daha fazlası için tıklayınız

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir